Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5