Movies
Ratings
54
Love ActuallyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0