Movies
Ratings
154
Initial DRated ★ 4.5
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
You're Not YouRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0