Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 0.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 5.0