Movies
Ratings
844
The Fox FamilyRated ★ 4.0
The Last Witch HunterRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5