Series
Ratings
38
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0