Movies
Ratings
96
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5