Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0