Movies
Ratings
30
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0