Movies
Ratings
126
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 1.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0