Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
LastRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 4.5