Movies
Ratings
22
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
August RushRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5