Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5