Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
The Big CRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5