Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0