Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0