Movies
Ratings
48
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
House at the End of the StreetRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5