Titles you rated
EscapeRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BrightburnRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0