Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5