Series
Ratings
26
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5