Movies
Ratings
432
HereditaryRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5