Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0