Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0