Movies
Ratings
131
The FallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
BigbugRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
KikaRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5