Movies
Ratings
51
Step Up All InRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0