Movies
Ratings
142
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.5
Never Sleep AgainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0