Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5