Series
Ratings
74
I Need RomanceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 5.0
- New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0- Margot vs LilyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0