Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
HeroRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 2.0