Movies
Ratings
33
I Am Number FourRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0