Titles you rated
InfernoRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Pawn SacrificeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5