Titles you rated
Yes ManRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5