Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
The King's LettersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The ShowerRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5