Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TronRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0