Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0