Movies
Ratings
20
OnwardRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5