Titles you rated
FireworksRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
ContactRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Gosford ParkRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 2.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 2.0
Escape from AlcatrazRated ★ 2.5
FailanRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5