Movies
Ratings
796
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
ThorRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Son of a GunRated ★ 5.0