Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
SmallvilleRated ★ 3.0
Hawaii Five-0Rated ★ 1.5
Cold CaseRated ★ 2.5
NikitaRated ★ 2.0- SmallvilleRated ★ 3.5
- FallenRated ★ 1.5
SmallvilleRated ★ 3.5
SmallvilleRated ★ 3.5- Cold CaseRated ★ 3.0
- Life on MarsRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.5- BansheeRated ★ 3.5
- RenegadeRated ★ 2.5
- VRated ★ 3.5
Burn NoticeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0