Movies
Ratings
500
The BatmanRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0