Titles you rated
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Alien: EarthRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0