Titles you rated
The House of UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
Mozart's SisterRated ★ 2.5
Immortal BelovedRated ★ 3.5
ImpromptuRated ★ 3.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5