Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Around 1/4Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Yakamoz S-245Rated ★ 3.0