Titles you rated
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Light on MeRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 1.5
Blue ExorcistRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 2.0- 恋物語Rated ★ 1.5
- 鬼物語Rated ★ 1.5
- 囮物語Rated ★ 2.0
- Owarimonogatari IIRated ★ 2.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 2.0