Movies
Ratings
1032- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MothernetRated ★ 3.5
The Holy BoyRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 4.0
Her Will Be DoneRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Osmosis JonesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0