Movies
Ratings
140
Memories of MurderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0