Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0