Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5