Titles you rated
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0