Movies
Ratings
170
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0